Rekrutacja RODO

Konkursy

Pierwsza edycja Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia

W roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się I edycja Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia. Będzie ona czerpać z zasad zorganizowanego przez Fundację na Rzecz Praw Ucznia w zeszłym roku szkolnym ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawach Ucznia.

Zgłoszenie szkoły należy przesłać do 13 października 2020 r. do godziny 15:00 (z dopuszczalnymi drobnymi opóźnieniami) na adres e-mail: olimpiada@prawaucznia.pl Sam etap szkolny odbędzie się natomiast 15 października 2020 r. o godzinie 10:00. Pytania przygotuje Fundacja oraz zaproszeni do współpracy eksperci w dziedzinie praw dziecka lub ucznia.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym linkiem gdzie znajdują się wszystkie szczegóły jak i załączniki związane z Olimpiadą oraz życzymy powodzenia potencjalnym uczestnikom!

prawaucznia.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj