Rekrutacja RODO

Konkursy

XLVIII Olimpiada Geograficzna

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w XLVIII edycji Olimpiady Geograficznej. Mam nadzieję, że uczniowie Państwa szkoły wezmą udział w tegorocznej edycji. Najlepsi Młodzi Geografowie walczyć będą nie tylko o laury na arenie krajowej, ale również o szansę reprezentowania Polski na Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Paryżu.

Termin zgłoszeń do udziału w Olimpiadzie mija 30 września 2021 r. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.olimpiadageograficzna.edu.pl. Bliższych informacji nt. uczestnictwa w Olimpiadzie udzielają Sekretarze właściwych terytorialnie Komitetów Okręgowych.

Ponadto, zachęcamy do pobrania i wydrukowania plakatu promującego XLVIII OG, dostępnego w wysokiej rozdzielczości pod adresem: http://www.olimpiadageograficzna.edu.pl/wp-content/uploads/2021/07/XLVIII-OG-plakat.jpg.

Z geograficznym pozdrowieniem,
Tomasz Sawicki
Koordynator Olimpiady Geograficznej
Komitet Główny Olimpiady Geograficznej
ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
e-mail: biuro@olimpiadageograficzna.edu.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj