Rekrutacja RODO

Emilka wicemistrzynią Podkarpacia w kumite!

W sobotę, 29 lutego, w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, nad którymi honorowy patronat sprawował starosta mielecki Stanisław Lonczak oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski. W zawodach tych wzięło udział ponad 220 zawodników z całego regionu, w tym i nasza koleżanka z "Kopernika", zawodniczka Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate, Emila Motyka (1e). Emilka wystąpiła w kumite w kategorii Junior, a jej występ należy zaliczyć do bardzo udanych, gdyż udało jej się zdobyć srebrny medal. Naszej koleżance gratulujemy i liczymy na jej kolejny sukcesy.
Jednocześnie przypominamy, że to nie pierwszy tak znaczący sukces naszej koleżanki, gdyż w XX Mistrzostwach Polski Kyokushin Karate Juniorów Młodszych, które rozegrano 12 października 2020 roku w Szczecinie, Emilka w kategorii kumite, w wadze -55kg, zajęła już bardzo dobre V miejsce.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj