Rekrutacja RODO

Podziękowanie od Zespołu Szlachetnej Paczki

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję SZLACHETNA PACZKA. Przygotowaliśmy i przekazaliśmy już naszą paczkę wybranej przez nas, a potrzebującej pomocy rodziny. Dziś dotarło do nas podziękowanie od organizatora tej akcji, które możecie przeczytać poniżej. W imieniu szkolnego samorządu jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w tę naszą akcję i pomogli przygotować tę paczkę.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Izabela z trójką dzieci), gdy nasza paczka do nich dotarła oraz podziękowań od Zespołu Szlachetnej Paczki.


Relacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki ze spotkania z rodziną pani Izabeli

"Gdy zapukaliśmy do drzwi, Michał oraz Krystian wyszli, aby pomóc nam wnosić paczki, na ich twarzach widoczna była ogromna radość. Pani Izabela przywitała nas cudownym uśmiechem. Dzieci od razu zabrały się do rozpakowywania paczek, których ilością Pani Izabela była zszokowana. Katarzyna podczas otwierania paczki znalazła bluzę - jak się okazało - w jej ulubionym różowym kolorze, którą od razu założyła. Michał po zobaczeniu zestawu narzędzi, powiedział do Kacpra “już więcej nie będziemy mieć problemów z imbusami”. Kacper najbardziej ucieszył się z butów sportowych, które idealnie na niego pasowały. Pani Izabela ze łzami w oczach przyznała, że jest najbardziej wdzięczna za opał. Po otwarciu wszystkich paczek, dzieci zabrały się za przymierzanie odzieży, która była idealnie dopasowana do każdego z nich."

Podziękowania dla naszego "Kopernika" od Zespołu Szlachetnej Paczki

"Dziękujemy całemu Liceum oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowywanie paczki dla Rodziny pani Izabeli, a szczególnie Panu Dyrektorowi, Panu Filipowi oraz Samorządowi Uczniowskiemu. Paczka dla Rodziny zawierała wszystko, o czym marzyła Pani Izabela z dziećmi. Przygotowana przez was pomoc przeszła wszelkie oczekiwania, zarówno nasze jak i Rodziny. Dziękujemy za wasze wielkie zaangażowanie i za okazaną pomoc, która z pewnością odmieni życie tej Rodziny i pomoże jej w tak trudnym czasie. Jesteśmy wzruszeni tym, że tak młodzi ludzie tak bezinteresownie wyciągnęli pomocną dłoń do potrzebujących. Życzymy całej społeczności tarnobrzeskiego "Kopernika" Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Jesteście Państwo wspaniałymi ludźmi. Dziękujemy, że towarzyszycie nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie coraz mniej."

Dobrze, że jesteście!
Zespół Szlachetnej Paczki

Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj