Rekrutacja RODO

Udany występ Oli Bobuli w Pucharze Polski w Giżycku

W dniach 1-5 października rozegrano na jeziorze Niegocin w Giżycku Finał Pucharu Polski w żeglarskiej klasie Laser, w którym wystartowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju, w tym również nasza koleżanka z "Kopernika", żeglarka Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg, Aleksandra Bobula (2e). Mimo trudnych warunków rozegrano wszystkie wyścigi, a w końcowej klasyfikacji Ola uplasowała się w kategorii dziewcząt (U-17) na 7 miejscu, potwierdzając tym samym przynależność do krajowej czołówki w tej klasie. Oli gratulujemy kolejnego udanego występu, a poniżej przypominamy jej największe tegoroczne osiągnięcia sportowe:
  • Międzynarodowe Regaty Noworoczne w Hiszpanii - New Year's Race (styczeń 2020) - srebrny medal (klasa Lasser 4,7, open)
  • Andalusian Olympic Week (marzec) - srebrny medal (klasa Lasser Radial, U-18), brązowy medal (klasa Lasser 4,7 open)
  • Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia klasy Laser (czerwiec) - VI miejsce (klasa Lasser Radial, U-18)
  • Lotos Nord Cup w klasie Laser Radial (lipiec) - IV miejsce (klasa Lasser Radial, U-17)
  • Mistrzostwa Europy w Portugalii w kat. Junior Młodszy (sierpień) - IX miejsce (Klasa Lasser Radial, U-17)
  • Mistrzostwa Polski w Sprincie (wrzesień) - V miejsce (klasa Lasser Radial, U-17)
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj