Rekrutacja RODO

Z głębokim smutkiem żegnamy prof. Dorotę Pawełczyk

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. Doroty Pawełczyk, emerytowanej nauczycielki biologii z naszego "Kopernika". W jej osobie żegnamy człowieka powszechnie szanowanego, skromnego, o wyjątkowej kulturze, szlachetności i dobroci. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia. Dyrekcja i cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się różańcem w Kościele Parafialnym w Rudniku nad Sanem w piątek 23 września, o godz. 15.30. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie także w ww. kościele o godz. 16.00.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj