Rekrutacja RODO

Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo!

Przypominamy, że od 17 maja uruchomiona została rejestracja na szczepienie przeciw COVID -19 dla osób powyżej szesnastego roku życia. Jednocześnie informujemy, że nauczyciele naszej szkoły zostali już zaszczepieni i mamy nadzieję, że również wy, drodzy koledzy i drogie koleżanki, zaszczepicie się w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, bo tylko to pozwoli nam wszystkim spojrzeć z optymizmem w przyszłość i liczyć na dalsze nauczanie w trybie stacjonarnym.
Przypominamy także, że nastoletni uczniowie muszą przed przystąpieniem do szczepienia wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem dla osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19, który jest dostępny tutaj. Kwestionariusz wywiadu, który wypełnia zarówno osoba szczepiona jak i jej rodzic lub opiekun prawny, można pobrać i uzupełnić w domu. Następnie należy się zarejestrować w systemie i w ustalony dzień zgłosić się z uzupełnionym i podpisanym kwestionariuszem oraz zgodą rodziców lub opiekunów prawnych do ustalonego punktu szczepień. Posiadanie pisemnej zgody rodziców na szczepienie, umożliwia zaszczepienie się bez ich fizycznej obecności podczas szczepienia. Można również zgłosić się do punktu szczepień bez wypełnionego kwestionariusza, ale wtedy będziemy musieli wypełnić go na miejscu, a rodzic lub opiekun prawny będzie musiał być obecny wraz z nami podczas szczepienia.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj