Rekrutacja RODO

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - informacja

Dyrektor szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca (piątek) o godz. 9.00 na placu szkolnym, gdzie zgodnie z tradycją wręczone zostaną także pamiątkowe nagrody tym, którzy wyróżnili się w mijającym roku szkolnym swoimi wynikami i swoją postawą. Po tym spotkaniu uczniowie proszeni są o przejście do swoich klasopracowni na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami, podczas których wręczone im zostaną świadectwa.

Zainteresowanych informujemy, że uroczysta msza święta na zakończenie roku szkolnego odprawiona zostanie tego samego dnia w kościele oo. Dominikanów o godz. 08.00.

Dyrektor szkoły prosi również uczniów o zabrania przed wakacjami wszystkich swoich rzeczy z szatni klasowych.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj