Rekrutacja RODO

Emilka - odeszłaś od nas zbyt wcześnie!

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza koleżanka z "Kopernika", uczennica klasy 3e, Emilia Goliszek. Odeszła cicho, bez pożegnania i o wiele za wcześnie. My jednak nie zapomnimy o niej, bo kto żyje w sercach tych, którzy pozostają, ten nigdy nie umiera. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek (5 lipca) w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu - Dzikowie o godz. 15.00. Po mszy św. zmarła zostanie odprowadzona na Cmentarz Komunalny w Sobowie. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia. Dyrekcja i cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Dyrektor szkoły informuje ponadto, że w związku z zaistniałą sytuacją szkoła oferuje pomoc psychologiczną dla wszystkich potrzebujących. Uczniowie potrzebujący wsparcia, mogą zgłaszać od tej chwili chęć spotkania ze szkolnym psychologiem lub pedagogiem w sekretariacie szkoły.

Przypominamy również numery bezpłatnych telefonów pomocowych:

  • 800121212 - Wsparcie Psychologiczne W Sytuacji Kryzysowej (infolinia dla młodzieży i opiekunów)
  • 116111 - Telefon Zaufania Dla Dzieci i Młodzieży
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj