Rekrutacja RODO

Dla absolwentów szkół podstawowych


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TARNOBRZEGU
ZASADY REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH
ROK SZKOLNY 2024 - 2025Elektroniczny system naboru do szkół ponadpodstawowychUczniowie szkół podstawowych, którzy zamierzają kontynuować naukę w naszej szkole, proszeni są o założenie konta w systemie elektronicznej rekrutacji, wypełnienie kwestionariusza, wydrukowanie go i złożenie w sekretariacie w terminie wyznaczonym przez Kuratora Oświaty.

Uczniowie, którzy nie posiadają loginu i hasła w systemie elektronicznej rekrutacji zaczynają od zakładki "Zgłoś kandydaturę"
» NASZE ATUTY «

» PROPOZYCJE KLAS «

» WARUNKI I TRYB REKRUTACJI «

» SZCZEGÓŁOWE KRYTERIA REKRUTACJI «

» TERMINY REKRUTACJI «

Ósmoklasisto, rozumiemy, że stoisz obecnie przed bardzo trudnym wyborem i dlatego postanowiliśmy ci w tym nieco pomóc. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy materiały reklamowe, które zawierają najistotniejsze informacje o naszej szkole i jej ofercie edukacyjnej. Jeśli chcesz przekonać się, co może ci dać ta szkoła i czym żyje, to przejrzyj sobie poniższe materiały, które powinny ci pomóc w podjęciu jedynej słusznej decyzji i dołącz do nas!"Kopernik" - Folder

Kopernik 2012Kopernik 2012

Kopernik 2013


Tarnobrzeski "Kopernik" - film promocyjny

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj