Ósmoklasiści, przypominamy wam, że w piątek (26 czerwca) rusza drugi etap rekrutacji, w którym zobowiązani jesteście uzupełnić swoje wnioski, złożone już w szkołach ponadpodstawowych, które wybraliście jako szkoły pierwszego wyboru, o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu po szkole podstawowej. Informujemy, że punkt rekrutacyjny w naszej szkole mieści się w sekretariacie i tam możecie załatwić wszystkie niezbędne formalności. Przypominamy również, że szczegółowy terminarz rekrutacji oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naboru można znaleźć na naszej stronie w dziale
Dla ósmoklasistów.
Komisja Rekrutacyjna prosi również wszystkich kandydatów, aby przed złożeniem w naszej szkole świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu, co powinno nastąpić po 26 czerwca 2026 roku, sprawdzili, czy ich wychowawcy wpisali im w ich indywidualnych profilach w systemie elektronicznej rekrutacji oceny końcowe ze wszystkich przedmiotów szkolnych (oceny ze świadectwa ukończenia szkoły) oraz ilość punktów, jakie otrzymali podczas egzaminu z poszczególnych przedmiotów. Jeśli wychowawcy tego nie uczynili, to Komisja prosi kandydatów o samodzielne ich uzupełnienie (oczywiście członkowie Komisji dokonają ich weryfikacji w oparciu o dostarczone dokumenty).