Rekrutacja RODO

Zostań dziennikarzem SGI Lesser!

Masz ciekawe zainteresowania? Szukasz sposobu wyrażania siebie? Potrafisz pisać w intrygujący, niebanalny sposób? Jeśli tak, to mamy coś dla ciebie. Jeśli chcesz zaistnieć w nowej szkole, poznać interesujących ludzi oraz zyskać możliwość poddania własnych tekstów ocenie swoich koleżanek i kolegów oraz wielu innych użytkowników internetu, to zapraszamy Cię do nas! Dołącz do redakcji Szkolnej Gazety Internetowej - SGI Lesser!

Zainteresowanych współpracą z naszą gazetą prosimy o szybki, bezpośredni kontakt z opiekunem naszej redakcji, prof. Zbigniewem Rybą

Przypominamy również naszym czytelnikom, że wszystkie nasze teksty podlinkowujemy na fanpage’u Lessera, który znajdziecie na Facebooku.

Almaviva - redaktor naczelny SGI Lesser

Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj