Rekrutacja RODO

Jest już winda w „Koperniku”

Na tę inwestycję długo czekali niepełnosprawni ruchowo uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. /pliki/zdjecia/win.jpgZ windy można będzie korzystać od 23 lutego.

O problemie niedostępności szkół średnich dla niepełnosprawnych nastolatków pisaliśmy już w maju 2016 roku. Prezydent miasta Grzegorz Kiełb słowa dotrzymał. Dyrektor szkoły Tomasz Stróż cieszy się, że od tej chwili uczniom łatwiej będzie pokonywać drogę do pracowni zlokalizowanych na piętrach.

Jak informują urzędnicy, koszt wykonania windy to 224 tys. zł przy 113 tys. zł dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Odbiór techniczny odbył się dzisiaj.

dnia: 2018-02-13, autor: Wioletta Wojtkowiak, źródło: rta24.eu
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj