Rekrutacja RODO

Uczniowie i nauczyciele z Kopernika razem w charytatywnym koncercie

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu pierwszy dzień wiosny postanowili w wozowni uczcić muzycznie, śpiewająco oraz tanecznie. Wszystko za sprawą koncertu charytatywnego. /pliki/zdjecia/kon2_7.jpgCały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Bartosza Jędrasika, które choruje na rdzeniowy zanik mięśni, czyli SMA.

Dyrektor liceum Tomasz Stróż podkreślił, że jest to już drugi taki koncert w tym roku. Wcześniej społeczność szkolna wystąpiła dla podopiecznych tarnobrzeskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Podobne wydarzenia odbywały się w latach poprzednich w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Na scenie zaprezentowali się między innymi uczniowie Natalia Ura i Maciej Pełka. W rozmowie z naszym reporterem zgodnie przyznali, że nie wahali się nawet przez moment, aby wystąpić w koncercie, ponieważ jego cel to pomoc potrzebującemu chłopcu.

Tradycją koncertów organizowanych przez tarnobrzeskie liceum jest to, że na scenie ramię w ramię razem z uczniami występują także nauczyciele. Dzisiejszy koncert zatytułowano "Bo miłość kwitnie na wiosnę", dlatego w jego repertuarze nie mogło zabraknąć utworów nawiązujących właśnie do tego uczucia.

dnia: 2023-03-21, autor: Dominik Siatrak, źródło: Radio Leliwa
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj