Rekrutacja RODO

Uczniowie tarnobrzeskiego "Kopernika” dla mieszkańców miasta

Pełen wzruszeń i perfekcyjnie przygotowany pod względem artystycznym był wtorkowy "Koncert Świąteczny” w wykonaniu uczniów tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika. W przygotowanie tego koncertu zaangażowała się grupa ponad 40 uczniów z tej szkoły, wspieranych przez swoich nauczycieli: Dorotę Paruzel, Beatę Wójtowicz, Ewę Wnuk-Powierżę i Zbigniewa Rybę.

Aleksandra Lewandowska uczennica tarnobrzeskiego "Kopernika” na scenie TDK w trakcie wtorkowego "Koncertu Świątecznego”.

Sala widowiskowa Tarnobrzeskiego Domu Kultury we wtorek dwukrotnie wypełniała się widzami po brzegi. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaj Kopernika w Tarnobrzegu przygotowali z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia koncert, który zadedykowali swoim koleżankom, kolegom, nauczycielom oraz wszystkim mieszkańcom miasta. Pierwszy, poranny koncert oglądali głównie uczniowie tej szkoły, natomiast wieczorny o godz. 17.00 skierowany był już do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega.

W programie koncertu znalazły się nie tylko piękne polskie kolędy i pastorałki lecz także liryczne teksty znanych polskich poetów.

dnia: 2010-12-22, autor: /gli/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj