Rekrutacja RODO

Uczniowie z Hiszpanii w Koperniku

Ponad 20-osobowa grupa młodzieży z Monzon w Hiszpanii od czwartku gości w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Ich przyjazd to pokłosie współpracy, jaką liceum nawiązało w ubiegłym roku z hiszpańską szkołą.

Grupa uczniów z Monzon w trakcie zajęć z kolegami z tarnobrzeskiego Kopernika

Po raz pierwszy, Hiszpanie odwiedzili Tarnobrzeg w zeszłym roku. – Teraz gościmy nową grupę i nowych opiekunów – mówi Dariusz Bożek, dyrektor Kopernika. – Nawiązaliśmy z nimi kontakt przez Internet. Nasza młodzież gościła u nich w tym roku początkiem kwietnia. Wracając zabrała grupę swoich hiszpańskich kolegów do Polski.

Program kilkudniowego pobytu Hiszpanów w Tarnobrzegu jest bardzo napięty. Dziś zwiedzili szkołę i uczestniczyli w zajęciach. W niedzielę obejrzą galę taneczną zorganizowaną w ramach Wiosennego Turnieju Tańca Towarzyskiego, jaki odbędzie się w Tarnobrzegu, a w poniedziałek będą gośćmi miejscowego magistratu. Zobaczą także Kraków, Sandomierz i Kolbuszową.

dnia: 2008-04-18, autor: /Kat/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj