Rekrutacja RODO

W jazzowych klimatach

Przebojem Nory Jones "Don't Know Why" i nastrojowym "Fly Me To The Moon" Franka Sinatry oczarowała publiczność i jurorów. Nie pierwszy raz.

Bożena Mazur śpiewa w tarnobrzeskiej grupie Uszy Duszy. W prestiżowej ankiecie Blues Top 2006 znalazła się w dwudziestce najlepszych polskich wokalistek bluesowych

Siedemnastoletnia Bożena Mazur z Tarnobrzega wygrała Grand Prix siódmego finału konkursu piosenki angielskiej , jaki odbył się kilka dni temu w Tarnobrzeskim Domu Kultury, z udziałem 46 wokalistów, między innymi z Rzeszowa, Stalowej Woli, Przemyśla i Sandomierza.

Licealistka z "Kopernika" wyśpiewała w nagrodę miniwieżę oraz wakacyjny kurs języka angielskiego, ufundowany przez tarnobrzeską Szkołę Języków Obcych Word. - Długo pracowałam nad tekstami piosenek, by moje wykonanie od strony językowej było równie dobre, jak od strony wokalnej. Pomogła mi w tym szkoła, a dokładnie p. Karolina Urbaniak - mówi Bożena Mazur. Skutecznie, bo jazzowy klimat utworów udzielił się wszystkim słuchaczom wtulonym w fotele, a komisja nie miała wątpliwości przy ogłaszaniu werdyktu.

Bożena śpiewa od 13 lat. Od ubiegłego roku już nie pod egidą Tarnobrzeskiego Domu Kultury, lecz Sandomierskiego Studia Piosenki. Jest również wokalistką bluesowo - rockowej grupy Uszy Duszy.

Ma na swoim koncie liczne sukcesy, zarówno na ogólnopolskich, jak i międzynarodowych festiwalach. Osiągnięcie z ostatniej chwili, to nominacja i znalezienie sie w pierwszej dwudziestce najlepszych polskich wokalistek bluesowych w 2006 roku. Prestiżowy plebiscyt zorganizował kwartalnik "Twój Blues"

dnia: 2007-04-11, autor: /ww/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj