Rekrutacja RODO

Witajcie w "budzie"!

Pasowanie #1

Podniosła chwila, ślubowanie pierwszoklasistów

To był niezapomniany wieczór dla uczniów dziesięciu klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu! Takiego pasowania na uczniów można im tylko pozazdrościć.

Ponad 300 pierwszaków zebrało się w sali gimnastycznej liceum. Powitał ich dyrektor Dariusz Bożek. Wczuł się w klimat imprezy, używał nawet uczniowskiego żargonu, nazywając szkołę "budą".

Potem przyszedł czas pasowania na uczniów. Przysięgę, w imieniu całej społeczności pierwszaków, złożyli przewodniczący poszczególnych klas.- Teraz już jesteście pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły - powiedział do zebranych dyrektor.

Pasowanie #2

A potem show podczas którego wystąpili uczniowie klas drugich

Uczniowie klas drugi przygotowali pełen atrakcji i humoru program artystyczny. Po nim zebrani opuścili salę, ale nie szkołę. Marynarki poszły w kąt, rozpoczęła się bowiem dysktoteka, która trwała ponad 3 godziny. Pierwszaki nie "podpierały" ścian. Bawiły się wspaniale.

- Jak cudownie! Żeby w tej szkole tak było przez trzy lata - krzyczała Ewelina, a jej kolega Łukasz dodał: - jeśli w wojsku "koty" mają tak jak tutaj, to niech mnie wcielają nawet jutro.

Wioletta Burnat-Zbroszczyk, wychowawczyni klasy 1e, twierdzi, że to bardzo ważna chwila w życiu każdego ucznia. - Widziałam, jak wszyscy bardzo to przeżywali, jak bardzo poważnie do tego podeszli. Dobrze, że po tak oficjalnej uroczystości były chwile rozrywki - dodaje pani Wiola.

dnia: 2006-10-08, autor: Piotr Szpak, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj