Rekrutacja RODO

Zaśpiewali Karolince

Wszystkim, którzy przyszli na koncert podziękowała piosenką o biedronce. Dyrektor deklamujący wiersze dla dzieci, tańczący i śpiewający profesorowie oraz młodzież zbierająca pieniądze do puszek. To wszystko można było zobaczyć podczas wczorajszego koncertu charytatywnego w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Karolinka podziękowała za pomoc piosenką o biedronce

Wszystko z myślą o siedmioletniej Karolince, której brat jest uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Koncert, to pomysł p. Luizy Gustaw, jednej z nauczycielek popularnego tarnobrzeskiego "Kopernika". To dzięki niej, w jego przygotowanie zaangażowali się pozostali nauczyciele, którzy wspólnie z młodzieżą wystąpili na scenie.

Kupowali cegiełki

Aby wejść na salę, widzowie musieli kupić cegiełki za 3 złote. Wszystko z myślą o zebraniu pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla Karolinki. - Nie możemy pomóc wszystkim dzieciom, staramy się pomóc tym, które są najbliżej nas, o których wiemy - mówi Katarzyna Rękas jedna z organizatorek koncertu.

Może się uczyć

Puszki zapełniały się błyskawicznie. - Żebym nie wiem jakich słów użyła, żebym nie wiem co powiedziała, nie wyrażę tej wdzięczności, jaką czuję wobec tych, którzy zaangażowali się w akcję - mówi Małgorzata Buczkowska, mama Karolinki. - W tym roku Karolinka idzie do szkoły, chcemy zrobić wszystko, aby była w jak najlepszej formie. Nie łudzimy się, że będzie biegać i tańczyć, wierzymy jednak, że może uczyć się ze zdrowymi dziećmi w klasie integracyjnej. Zrobimy wszystko, by tak się stało.

Osoby, które mogłyby pomóc Karolince, mogą dokonywać wpłat na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" PKO BP XV o/Warszawa
50102011560000790200077248 z dopiskiem "Darowizna na leczenie, rehabilitację i edukację Karoliny Buczkowskiej"

dnia: 2007-06-20, autor: Klaudia Tajs, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj