Rekrutacja RODO

Bożena Mazur zaprasza na przesłuchaniaBOŻENA MAZUR - urodzona 2 maja 1989 w Tarnobrzegu - wokalistka, autorka tekstów, pasjonatka background vocal. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Od 5 roku życia (przez 13 lat) uczęszczała do Studia Piosenki działającego przy Tarnobrzeskim Domu Kultury w Tarnobrzegu prowadzonego przez Annę Pintal i Mariana Zycha. Kolejne 2 lata swojej edukacji muzycznej spędziła w Sandomierskim Studiu Piosenki prowadzonym przez Marka Sochackiego. Podczas warsztatów jazzowych w Puławach nawiązała współpracę z Januszem Szromem. Przez kilka lat była wokalistką tarnobrzeskiej formacji bluesowo-rockowej Uszy Duszy oraz zespołu Hokus. Obecnie uczy się w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalistyki u p. Aliny Radziwanowskiej oraz koncertuje z zespołem Los Agentos. Pracuje również jako instruktor wokalny w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Studiu Wokalnym Nowe Brzmienie w Baranowie Sandomierskim. Prowadzi także liczne warsztaty wokalne i bierze aktywny udział w animacji kultury w naszym regionie. W biężącym roku została twarzą akcji "Być kobietą" wspierającej walkę kobiet z rakiem piersi.

Zainteresowanych postacią p. Bożeny oraz jej dokonaniami wokalnymi odsyłamy na jej profil muzyczny na portalu Myspace i przypominamy, że na naszej szkolnej stronie również można znaleźć sporo informacji o Bożenie Mazur oraz utwory w formacie MP3, które wykonywała podczas szkolnych uroczystości. Zapraszamy więc do działu Scena muzyczna, gdzie znajduje się kolejny muzyczny profil Bożeny Mazur.

DYSKOGRAFIA:
Utwory solowe - płyta festiwalowa "Wygraj Sukces" - edycja 2,3,4,10,11,12,13,14,15
Los Agentos - "Afrykański śnieg" (2009)
Hokus - "Tribute to Nalepa" (2009)

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj