Rekrutacja RODO

Mistrzostwa Okręgu w podnoszeniu ciężarów

W Sędziszowie Małopolskim odbyły się 10.04.2011r. Indywidualne Mistrzostwa Okręgu w Podnoszeniu Ciężarów do lat 20. Zawodnicy IKS Tarnobrzeg przywieźli z tych zawodów 4 medale i zdobyli drużynowo drugie miejsce.

/pliki/zdjecia/pic_sid2341-1-norm.jpg

W zawodach udział wzięli ciężarowcy: Bieszczadzkie Wilki Lesko, MSS Gryf Sanok, MKS Łańcut, Lechia Sędziszów Małopolski oraz IKS Tarnobrzeg.

W zawodach tych najlepiej z naszej ekipy zaprezentowali się: Michał Korczak w kat. 85 kg, zajął I miejsce z wynikiem 180 kg w dwuboju (80kg +100kg). II miejsce zajęli Paweł Szczepański w kat 62 kg z wynikiem 135 kg w dwuboju (60kg +75kg), w kat. 69 kg Kamil Zimoląg był II z wynikiem 135 kg (60kg +75kg) a 3 miejsce w tej samej kat. 69 kg wywalczył Damian Urbaniak z wynikiem 120 kg (50kg +70kg).

Pozostali ciężarowcy z naszego klubu zajęli miejsca poza podium. Drużynowo IKS Tarnobrzeg zajął II miejsce.

Wyniki zawodów:
1. Lechia Sędziszów MŁP
2. IKS Tarnobrzeg
3. MSS Gryf Sanok
4. MKS Łańcut
5. Bieszczadzkie Wilki Lesko

Źródło: tarnobrzeg.info

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj