Rekrutacja RODO

Turnieje o Mistrzostwo Szkoły w grach zespołowych

7 marca 2007r. rozpoczął się turniej o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Koszykowej chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn reprezentujących klasy: 1b, 1c, 1g, 1h, 1j, 2j, 3a, 3b, 3i i 3j. Turnieje o Mistrzostwo Szkoły w grach zespołowychRozgrywki prowadzone są systemem pucharowym. Pierwszego dnia turnieju rozegrano 2 mecze eliminacyjne, w których zmierzyły się ze sobą drużyny z klas 1b i 1c oraz 1h i 3i. Z pojedynków tych zwycięsko wyszły drużyny z klas 1b i 3i, które następnie zmierzyły się ze sobą w meczu ćwiećfinałowym. Tym razem zwyciężyła drużyna z klasy 1b pokonując swoich przeciwników w stosunku 22 : 16. Najwięcej punktów dla zwycięskiej drużyny zdobył Jakub Chuchnowski (10), a dla przegranych Damian Kułaga (10). Ww. mecze sędziował Maciek Niedzielski. Kolejny dzień turnieju zaplanowano na najbliższą środę, tj. 14.03.2007r. Początek turnieju godz. 16.30.

W fazę finałową wkroczył również Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Nożnej chłopców. Do tego etapu rozgrywek, po wstępnych kwalifikacjach, dotarło 6 drużyn reprezentujących klasy 1g, 1j, 2a, 2b, 3a i 3g. W finale wszystkie drużyny zmierzą się ze sobą w bezpośredniej rywalizacji, gdyż ta faza turnieju będzie przeprowadzona wg. systemu "każdy z każdym". Rozgrywki finałowe tego turnieju zostaną przeprowadzone w najbliższy poniedziałek, tj. 12.03.2007r. Początek turnieju godz. 15.00.

Organizatorzy turniejów zapraszają wszystkich zainteresowanych oraz kibiców w ww. dniach na dużą salę gimnastyczną.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj