Rekrutacja RODO

"Narzędzia internetowe w nauczaniu"


W dniach 12-22.07.2015 r. nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego p. Ewa Matejko oraz p. Dariusz Bożek uczestniczyli w kursie metodycznym „Web 2.0 Tools for Effective Teaching and Projekt Work” w Pafos na Cyprze.

Kurs prowadzony był przez nauczycieli języka angielskiego p. Adama Stępińskiego i p. Bogusława Lubańskiego w ramach projektu ERASMUS + „Mobilność kadry szkolnej”.

Uczestnicy szkolenia mieli możliwość poszerzenia wiedzy nt. najnowszych technologii ITC, narzędzi internetowych wykorzystywanych w pracy z uczniami (m.in. blogger, kahoot, padlet, prezi, tricider). W kursie uczestniczyli nie tylko nauczyciele z Polski, ale także z Niemiec, Włoch oraz Islandii.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj