Rekrutacja RODO

Ananasy z Kopernika

Robert Korzeniowski do telewizyjnego programu " Ananasy z mojej klasy " zaprosił swoich kolegów i uczących go kiedyś nauczycieli z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. 

Nagranie programu odbyło się 30 października w krakowskim studiu TVN. Nasz olimpijczyk oraz jego koledzy i nauczyciele musieli zmierzyć się z zaproszonymi do programu przyjaciółmi Artura Partyki. Dwaj świetni polscy zawodnicy kończyli szkołę średnią mniej więcej w tym samym czasie, a rywalizacja w konkurencjach prowadzonych przez Zbigniewa Hausera przebiegała bardzo wyrównanie. Robert musiał sobie poradzić z wieloma niełatwymi zadaniami, wśód których znalazło się między innymi rozpoznanie dawno nie widzianych kolegów ze szkolnej ławy. 8 - osobową załogę, która wsparła kolegów olimpijczyka, stanowili jego nauczyciele z tarnobrzeskiego " ogólniaka ": obecny dyrektor szkoły Dariusz Bożek, a także Alicja Kopecka, Kazimiera Różycka, Halina Stępień, Elżbieta Szarek, Maria Zachariasz, Andrzej Wompel i Mieczysław Żarnowski.

Emisja programu przewidziana jest w telewizji TVN, w niedzielę, 18 listopada, o godz 17.45. Wygraną w programie jest fundowana przez organizatora kolacja. Która klasa wygrała i kto się bawił w jednej z krakowskich restauracji do białego rana, dowiecie się państwo, oglądając zmagania naszego olimpijczyka i jego przyjaciół.

dnia: , autor: (mr), źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj