Rekrutacja RODO

Chody z mistrzem

W imprezach towarzyszących międzynarodowemu mityngowi w chodzie sportowym "Na rynek marsz", który został rozegrany w Krakowie, uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnobrzegu.

Mityng był organizowany przez mistrza świata i złotego medalistę olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego, który sportową karierę rozpoczynał w Tarnobrzegu. Jego pierwszym trenerem był Mieczysław Żarnowski, który zabrał z sobą młodzież do Krakowa.

- Uczestniczyliśmy w zawodach chodu sportowego pod nazwą "Zielone planty", w których wystartowało ponad 800 osób. Do rywalizacji przystąpiła młodzież z całego kraju. Nie mogło nas zabraknąć na imprezie organizowanej przez Roberta Korzeniowskiego, który dla naszych młodych ludzi jest wzorem do naśladowania-mówi Mieczysław Żarnowski.

Tarnobrzeg podczas krakowsich zawodów reprezentowali: Anna Buczek, Barbara Burczy, Magdalena Bokwa, Aleksandra Gurdak, Anna Stawarska, Paulina Motyka, Klaudia Kaczor, Sylwia Gurdak, Karolina Jarosz, Marta Piątek, Aleksandra Osiecka, Aleksandra Jońca, Maria Markiel, Aleksandra Noga, Aneta Babula, Ewa Siwecka, Anna Posmysz.

dnia: , autor: /PISZ/, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj