Rekrutacja RODO

Góry w Tarnobrzegu

Z interesującą inicjatywą wystąpił prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żak" Tarnobrzeg Mieczysław Żarnowski, który jeszcze w tym roku zamierza zorganizować I Mistrzostwa Powiatu Grockiego w kolarstwie górskim.

Takie imprezy cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością, rozgrywane są jednak najczęściej w miejscowościach typowo górskich, gdzie warunki do rywalizacji na "góralach" są najlepsze.
- Mamy już opracowane atrakcyjne trasy do tego typu rywalizacji. Mogę zdradzić, że część z nich znajduje się na terenie parku w Dzikowie, a część na terenach przy Wiśle - powiedział nam Mieczysław Żarnowski.
W tarnobrzeskich mistrzostwach wystartować będą mogli wszyscy chętni, a warunkiem będzie oczywiście posiadanie odpowiedniego sprzętu, a więc roweru górskiego oraz kasku.

dnia: , autor: , źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj