Rekrutacja RODO

I po kosztach rach ciach

-Jasiu, jaki jest najważniejszy przedmiot w szkole? -Matematyka, język polski, historia, eee, a może tablica i kreda? -Oj nie, nie, siadaj dwója! - kręci głową z politowaniem Dariusz Bożek, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Tarnobrzegu. -I zapamiętaj sobie raz na zawsze - najważniejszym przedmiotem w szkole są nożyczki! Kto jak kto, ale prezydent Jan na pewno o tym pamięta. Dla budżetu każdego miasta oświata to ciężki kamień, który jakoś nie może spaść z serca.

-Szukać rezerw, szukać oszczędności! -bije na alarm prezydent. Nożyczki, to dziś obowiązkowe narzędzie każdego dyrektora szkoły, tak jak obowiązkowe jest dla nich zaliczenie kursu krojenia i łatania dziur. Tylko jeden problem jest z nożyczkami, co się odetnie z jednej strony, to znów przyrasta z drugiej. Jak w każdej dziedzinie i w tej znalazł się lider. Dariuszowi Bożkowi rach, ciach, ciach wychodzi doskonale i dlatego w nagrodę szkoła dostała od władz miasta nowe okna.

dnia: , autor: /WW/, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj