Rekrutacja RODO

Jaka jest miss tarnobrzeskich maturzystek?

Od stycznia do koóca lutego trwały wybory Miss tegorocznych maturzystek. Dzisiaj prezentujemy Państwu Dominikę Tomczyk, najpiękniejszą maturzystkę Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego.

Dominika Tomczyk, maturzystka z tarnobrzeskiego "Kopernika", to bardzo pogodna i uśmiechnięta dziewczyna, która uwielbia taniec, poważnie myśli o zbliżającej się maturze i planuje rozpocząś studia dziennikarskie.

Dominika Tomczyk to niezwykle pogodna i zawsze uśmiechnięta uczennica Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

OGROMNE WSPARCIE

Maturzystka z klasy III H w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu mieszka w miejscowości Jadachy. Jak sama przyznaje, do udziału w konkursie Miss Studniówki namówiły ją koleżanki z klasy, które potem robiły co mogły, aby Dominika zakończyła rywalizację "w czubie".

- To dla mnie ogromne zaskoczenie. Oczywiście marzyło mi się zwycięstwo, ale teraz i tak w to do koóca nie wierzę - mówi Dominika Tomczyk.

Jaka jest prywatnie nasza tarnobrzeska Miss Studniówki? - Uwielbiam taniec, podróże oraz dobry film. Jeszcze nie tak dawno taóczyłam w tarnobrzeskiej Sambie. Nie potrafię przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, ale też wiem, że w życiu liczy się nauka, tym bardziej że przede mną matura - wyjaśnia Miss. - Na co dzień uwielbiam także zajmować się moją trzyletnią siostrzyczką.

Dominika "twardo stąpa po ziemi" i wie, że bez dobrze zdanego egzaminu dojrzałości szanse na wybór wymarzonego kierunku studiów są znikome. - Chciałabym studiować w Krakowie, a co do kierunku studiów to zdecydowałam się na dziennikarstwo i komunikację społeczną. Na maturze będę zdawać rozszerzony język polski i WOS.

CO Z MISS POLONIA?

Najpiękniejsze dziewczęta w każdym z powiatów otrzymują przepustkę do udziału w finale konkursu Miss Polonia Podkarpacia 2011. Właśnie ta wiadomośś bardzo elektryzuje Dominikę, która do tej pory zawsze w telewizji śledziła konkursy piękności.

- Teraz zobaczę, jak wyglądają wybory Miss "od kuchni". To będzie kolejne fantastyczne przeżycie, ale podchodzę na spokojnie do tego konkursu - mówi Miss Studniówki 2011 w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim.

Dla Dominiki zbliżające się miesiące będą bardzo pracowite, bo jednocześnie będzie zdawaś egzamin dojrzałości i realizować swoje marzenia związane ze startem w konkursie piękności. Życzymy powodzenia i mocno ściskamy kciuki.

dnia: 2011-03-18, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj