Rekrutacja RODO

Jakie zmiany w nowym roku?

W nadchodzącym roku szkolnym największe zmiany czekają maturzystów.

Nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, podczas wczorajszej rady pedagogicznej wysłuchali ostatnich wskazówek przed nadchodzącym rokiem szkolnym.

Nowe matury rozpoczną się w przyszłym roku 4 maja, egzaminem pisemnym, a nie jak to było w tym roku egzaminami ustnymi. Minister Edukacji ograniczył liczbę przedmiotów, które będzie można zdawać na egzaminie. Wypadły między innymi teatrologia czy muzykologia. Z długiej listy języków obcych, które można było zdawać na maturze, minister wykreślił portugalski, szwedzki i słowacki. Od przyszłego roku, nie będzie także zimowych matur poprawkowych.

dnia: 2005-09-01, autor: /KaT/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj