Rekrutacja RODO

Koncert charytatywny dla Julii Skurskiej z Sandomierza

Koncert charytatywny dla Julii Skurskiej z Sandomierza i Kornelii Krasoń z Tarnobrzega odbędzie się w czwartek, 14 marca, w Tarnobrzeskim Domu Kultury w dwóch turach: o godzinie 9:00 i 11:00. Organizuje go Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

/pliki/zdjecia/jul_0.jpgJulia Skurska z Sandomierza potrzebuje pomocy
Koncert zostanie przeprowadzony w konwencji zbliżonej do przeglądu typu „mam talent”, z dużą dozą humoru. - Nasi uczniowie i nauczyciele wcielą się zarówno w uczestników przeglądu, jak i uszczypliwych członków jury. Planujemy występy różnorodne artystycznie: popisy wokalne, taneczne i gimnastyczne – mówi Bogusław Lubański, nauczyciel i główny koordynator akcji pomocy dla dziewczynek. - Naszym celem jest pomoc w zebraniu pieniędzy dla dwóch potrzebujących dziewczynek: Julii Skurskiej i Kornelii Krasoń na niezbędne operacje. Serdecznie zapraszamy w imieniu artystów i organizatorów z Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu - dodaje.

dnia: 2019-03-13, autor: mp, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj