Rekrutacja RODO

Koncert Talentów na dzień otwarty w Koperniku

W ramach dni otwartych społeczność Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zaprosiła w poniedziałek tegorocznych absolwentów gimnazjów do udziału w 25. jubileuszowym Koncercie Talentów.

Rano obejrzeli szkołę

/pliki/zdjecia/ko_0.jpgKilka godzin przed koncertem, gimnazjaliści odwiedzili siedzibę „Kopernika”, aby zobaczyć jak wygląda nauka w największym liceum ogólnokształcącym w mieście. Takich tłumów mury Kopernika dawno już nie widziały. Z oferty skorzystali uczniowie tarnobrzeskich gimnazjów, ale także wielu okolicznych szkół. Przyjechała młodzież z Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby i Gorzyc. Uczniowie nie kryli, że przyszli obejrzeć ofertę Kopernika z zamiarem rozpoczęcia w nim nauki w nadchodzącym roku szkolnym.

- Tradycyjnie otworzyliśmy się dla gimnazjalistów już od godziny ósmej - mówi Tomasz Stróż, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. - Uczniowie zobaczyli jak nasza szkoła funkcjonuje, zapoznali się z nauczycielami. W pracowniach językowych obejrzeli scenki rodzajowe wystawione w językach obcych. Odwiedzający przyglądali się także przeprowadzanym doświadczeniom. Była to strona edukacyjno - metodyczna dni otwartych.

Muzyczna scena

Kluczowym punktem wydarzenia był Koncert Galowy Szkolnego Przeglądu Talentów w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Na scenie wystąpiła młodzież licealna, która zaprezentowała swoje artystyczne talenty. W Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika działają obecnie 23 oddziały, w których uczy się ponad 650 uczniów.

dnia: 2017-03-29, autor: /KaT/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj