
Uczennica klasy biologiczno - chemiczno - angielskiej. Zainteresowania: języki...
Czytaj więcejKomplety widowni zgromadziły dwa koncerty charytatywne zorganizowane w środę, 12 lutego przez społeczność szkolną Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, których adresatem był Mikołaj Mortka - ubiegłoroczny absolwent "Kopernika". 19-latek poddawany jest kosztownej rehabilitacji po wypadku drogowym, w którym ucierpiał w październiku ubiegłego roku. Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele najstarszej tarnobrzeskiej szkoły ponadpodstawowej.
Koncert zorganizowano w konwencji talent show, a jego nazwa - Koperrock, nawiązywała do patrona szkoły oraz do rockowego repertuaru prezentowanego przez występujących artystów, tych młodszych i tych starszych. Widownia żywiołowo reagowała podczas występów, a tego dnia usłyszeć można było największe hity Urszuli, Pawła Kukiza i takich zespołów jak Maanam, Big Cyc, Lombard, Perfect czy Lady Pank. Na scenie pośród kilkorga nauczycieli wokalnie zaprezentował się dyrektor szkoły Tomasz Stróż, który brawurowo wykonał wspólnie z uczennicą Julią Owoc utwór "Mniej niż zero" z repertuaru Lady Pank.
Koncertowi charytatywnemu (w dwóch odsłonach) towarzyszyła zbiórka pieniędzy, a na widowni nie zabrakło Mikołaja Mortki z rodzicami, którzy serdecznie dziękują wszystkim udzielającym im wsparcia w tych trudnych dla nich chwilach. Mikołaj powoli wraca do sił, choć przed nim jeszcze długa droga. Już teraz jest jednak w stanie, który zarówno rodzice jak i niektórzy lekarze rozpatrują w kategoriach cudu. Rokowania były bowiem tak złe.
Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.