Rekrutacja RODO

Kucharz wraca do korzeni

Piłkarz ponad pół godziny rozdawał zdjęcia z autografami i dedykacjami

Były piłkarz tarnobrzeskiej Siarki, a obecnie napastnik Legii Warszawa, reprezentant Polski Cezary Kucharski, powrócił w czwartek do korzeni. W Tarnobrzeskim Domu Kultury spotkał się z uczniami LO im. Kopernika, którego jest absolwentem. Na powitanie popularnego " Kucharza " młodzież przygotowała program artystyczny, nawiązujący do piłki nożnej i tematów stadionowych.

Nie zabrakło też piosenki " A mój chłopak w piłkę kopie ". Czarek Kucharski chętnie odpowiadał też na pytania nurtujące młodych "szalikowców" z Tarnobrzega. Niektórzy z nich odwiedzali już tarnobrzeski stadion, kiedy występował na nim Kucharski. Po spotkaniu przez ponad pół godziny piłkarz rozdawał zdjęcia z autografami i dedykacjami. Prezentem od uczniów była karykatura "Kucharza", wykonana przez jednego z nich. Legionista na ręce dyrektora podarował dla szkoły swoją koszulkę, w której grał na ostatnich mistrzostwach świata. Na reprezentacyjnej koszulce swoje podpisy złożyła cała kadra narodowa.

dnia: , autor: /ram/, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj