Rekrutacja RODO

Licealiści z „Kopernika” na znak protestu nie biorą udziału w lekcjach online!

Wzorem niektórych innych polskich szkół, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu postanowili w nietypowy sposób poprzeć ogólnopolski strajk kobiet. W środę, 28 października gremialnie nie wezmą udziału w zdalnym nauczaniu.

/pliki/zdjecia/kop_5.jpgW niedzielę, poniedziałek i wtorek w Tarnobrzegu zorganizowane zostały pikiety, przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w kwestii tak zwanej aborcji eugenicznej. W manifestacjach wzięło udział wielu młodych ludzi (głównie kobiet), pośród których byli również uczniowie „Kopernika”.

Teraz, podobnie jak uczniowie innych polskich szkół, w inny sposób postanowili wyrazić swoje poparcie dla Strajku Kobiet. W środę nie będą uczestniczyć w lekcjach online. Jak się dowiedzieliśmy, do akcji solidarnie włączyły się wszystkie klasy, niektórzy uczniowie indywidualnie pojawili się na lekcjach, dwie klasy również, ale w mocno okrojonym składzie.

dnia: 2020-10-28, autor: Marcin Radzimowski, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj