Rekrutacja RODO

Mobilne centrum nagrodą dla "Kopernika"

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zostało laureatem konkursu European Language Label. W nagrodę ponad stu uczniów szkoły skorzystało z zajęć w Mobilnym Centrum Edukacyjnym, które przyjechało specjalnie do nich.

/pliki/zdjecia/ada2_0.jpgOrganizowany przez Fundację Rozwoju Edukacji konkurs European Language Label skierowany był do nauczycieli języków obcych i instytucji edukacyjnych zajmujących się kształceniem językowym.

W tym roku kapituła konkursu wyróżniła sześć placówek, w tym tarnobrzeskie liceum. Uznanie kapituły zdobył prowadzony przez ostatnie trzy lata w szkole projekt Erasmus+ "Witnesses of the Second World War" - "Świadkowie drugiej wojny światowej".

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej ustanowiony przez Komisję Europejską w 1998 roku.

Certyfikat ten to wysokie wyróżnienie za innowacyjne techniki kształcenia, promujące osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. Wyróżnienie to odebrali koordynatorzy projektu Adam Stępiński i Bogusław Lubański podczas II Kongresu Rozwoju Systemu Edukacji, który odbył się we wrześniu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

dnia: 2019-10-26, autor: Wioletta Wojtkowiak, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj