Rekrutacja RODO

Maturzyści 2008

Dziś rusza plebiscyt "Echa Dnia” na najsympatyczniejszą klasę maturzystów.

W ubiegłym roku zwyciężyła klasa 3e z tarnobrzeskiego "Kopernika". Kto wygra w tym roku?

Wspaniała zabawa w najlepszych klubach na Podkarpaciu, to nagroda dla najsympatyczniejszych maturzystów. Które klasy opanują parkiet? Decyzja należy do czytelników "Echa Dnia”. O tym, do kogo trafi tytuł, zadecydują Państwa głosy.

Przez ostatnie tygodnie dziennikarze i fotoreporterzy "Echa Dnia” odwiedzali szkoły ponadgimnazjalne. W każdej z nich spotykali się z maturzystami, którym wykonali pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie fotografie zamieściliśmy w specjalnym dodatku "Maturzyści”, który w czwartek 6 marca jest do nabycia wraz z "Echem Dnia”.

A jaka jest ta najsympatyczniejsza klasa? Pomysłowa, dobrze ucząca się, organizuje różne akcje, a może lubi uciekać z zajęć? Już niedługo się przekonamy. Pomogą nam w tym Państwa głosy. Głosowanie rusza! Codziennie będziemy prezentować najnowszą klasyfikację czołówki. Zestawienie będzie dostępne w papierowym wydaniu "Echa Dnia” oraz na portalu WWW.ECHODNIA.EU.

Cenny jest każdy głos. Ubiegłoroczni maturzyści wręcz do ostatniej minuty głosowania walczyli o pozycję i przesyłali SMS-y. Do głosowania na siebie zachęcali rodziny, znajomych. Niektóre klasy nawet zorganizowały wielkie akcje, które pozwoliły im zarobić pieniądze na SMSY. Pomysłowość uczniów nie znała granic. Czy tak samo będzie w tym roku?

Na zwycięzców czekają nagrody. Dwie klasy z każdego powiatu, które pozyskają największe grono fanów, otrzymają zaproszenia do dyskoteki. Na maturzystów czekają kluby: Planeta w Stalowej Woli, Planet In w Tarnobrzegu oraz Papillon w Mielcu. Dla klas, które w każdym z powiatów znajdą się na trzeciej pozycji, nagrody - niespodzianki przygotowało "Echo Dnia”. Warto głosować!

dnia: 2008-03-06, autor: /dota/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj