Rekrutacja RODO

Milion złotych na termomodernizację "Kopernika"

Ponad milion złotych pochłonie termomodernizacja Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Inwestycja realizowana będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.

/pliki/zdjecia/szkola 6.jpgLo im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
Kilka dni temu rozstrzygnięto przetarg na wykonanie prac termomodernizacyjnych w Liceum Ogólnokształcącym. Najkorzystniejszą ofertę przedstawił Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. Wartość inwestycji, to dokładnie 1 044 270 zł.

Zakres zaplanowanych prac obejmuje: roboty rozbiórkowe i adaptacyjne, docieplenie ścian, stropu ostatniej kondygnacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, modernizację instalacji C.O., wykonanie wentylacji mechanicznej, obróbek blacharskich, wymianę rynien i rur spustowych, wykonanie instalacji odgromowej, krat stalowych, daszków wejściowych, remont schodów zewnętrznych, wykonanie opaski, a także wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej.

Prace podzielono na dwa etapy. I etap: prace termomodernizacyjne – powinien się zakończyć do 02.12.2013r. II etap: wentylacja mechaniczna, będzie wykonany w terminie od 03.02.2014r. do 15.04.2014r.

- Lada dzień ruszą prace termomodernizacyjne w „Koperniku”. Liczę, że po ich zakończeniu szybko zauważymy pozytywne zmiany na rachunkach. Kolejna już termomodernizacja placówki oświatowej jest możliwa dzięki dofinansowaniu naszego projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 – dodaje Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

dnia: 2013-07-05, autor: administrator, źródło: UM Tarnobrzeg
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj