Rekrutacja RODO

Kolejny remont w "Koperniku"

Blisko 40 tys. zł kosztować będzie remont małej sali gimnastycznej w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika. Stan, w jakim znajdowała się mała sala od jakiegoś czasu nie pozwalał na jej użytkowanie, dlatego została zamknięta.

/pliki/zdjecia/ko2_1.jpgRemonotowana sala gimnastyczna LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
- Niestety przez pewien czas uczniowie popularnego „Kopernika” musieli „gnieść” się w jednej sali gimnastycznej, ponieważ korzystanie z drugiej zagrażało bezpieczeństwu. Dlatego konieczne było zabezpieczenie w budżecie miasta odpowiednich środków na remont małej, ale jakże potrzebnej, sali gimnastycznej. Mam nadzieję, że po remoncie w odnowionej sali uczniowie nie będą oszczędzać sił, a nauczyciele będą z nich wyciskać siódme poty – dodaje Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

Wykonawcą inwestycji jest Klub Sportowy SIARKA Zakład Działalności Gospodarczej Spółka z o.o., który wygrał przetarg za cenę brutto: 39 333,75 zł.

Zakres zaplanowanych robót będzie obejmował m. in.: uzupełnienie ubytków posadzek z deszczułek, demontaż starych drabinek gimnastycznych i montaż nowych drabinek po remoncie ścian, demontaż lamp oświetlonych i montaż nowych, oszlifowanie i ponowny montaż desek z polakierowaniem, montaż krat metalowych na balkonie oraz malowanie farbą olejną elementów metalowych, zabezpieczenie okien folią, oczyszczenie mechaniczne i zmycie ścian i sufitów przed malowaniem, przecieranie istniejących tynków wewnętrznych z zeskrobaniem farby olejnej-lamperie, gruntowanie podłoży, malowanie tynków wewnętrznych gładkich farbą emulsyjną - ściany i sufity, malowanie farbami olejnymi balustrad, rur i uchwytów do drabinek gimnastycznych, drzwiczek metalowych i uchwytów do drabinek gimnastycznych. Wszystkie prace powinny zakończyć się do 30.09.2013 r.

Jak dodaje Prezydent, jest to już kolejna inwestycja realizowana w LO. Kilkanaście dni temu rozpoczęła się termomodernizacja budynku, a w ubiegłym roku asfaltowe boisko, które wcześniej służyło jako parking, zostało zmodernizowane i zmienione w nowoczesne boisko ze syntetyczną nawierzchnią.

dnia: 2013-07-11, autor: administrator, źródło: UM Tarnobrzeg
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj