Rekrutacja RODO

Najlepsza z inwestorów

Za zwycięstwo w konkursie giełdowym tarnobrzeżanka dostała aparat fotograficzny.

Michalina Kucper, czyli "Miśka", uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, zdobyła główną nagrodę w konkursie giełdowym, organizowanym przez Fundację Edukacji Rynku Giełdowego. Michalina napisała pracę na temat efektywnego inwestowania oszczędności.

Michalina Kupcer

Do konkursu zgłosiła się ponad setka uczniów, reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z całego kraju. Warunkiem uczestnictwa było napisanie pracy na temat inwestowania i efektywnego oszczędzania. Michalinę i jej kolegów z klasy III h do udziału w konkursie zachęciła Justyna Szwed, nauczycielka podstaw przedsiębiorczości w tarnobrzeskim liceum.

- W artykule wykorzystałam swój autorski pomysł na oszczędzanie - zdradza Michalina. -Główna idea polegała na tym, aby każde 10 % zarobionej sumy inwestować w fundusze inwestycyjne. Komisja w swoim uzasadnieniu stwierdziła, że moja praca była napisana dobrze pod kątem merytorycznym, czyli krótka i zwięzła forma.

Uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego Michalina odebrała aparat fotograficzny, odbyło się w czwartek w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

dnia: 2006-03-18, autor: /KaT/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj