Rekrutacja RODO

Najlepsze szkolne teatry obcojęzyczne

„Wizyta u psychiatry”, to spektakl uczniów Gimnazjum nr 4 w Mielcu, którym wygrali tarnobrzeski konkurs teatrów obcojęzycznych „Na scenę!”.

Jurorzy konkursu: Roy Haworth, Iwona Ćwik i Andrzej Wilgosz ocenili siedem spektakli teatralnych w językach angielskim i niemieckim. Na scenie wszystko musiało tworzyć zgraną całość - językowe umiejętności uczniów oraz aktorski warsztat. Najlepiej udało się to grupie teatralnej z Gimnazjum Nr 4 w Mielcu.

Drugie miejsce, za wystawienie „Monty Pythona” po angielsku, otrzymali uczniowie Zespołu Szkół imienia księdza Jana Twardowskiego w Baranowie Sandomierskim. Trzecią nagrodę za „Czerwonego kapturka” po angielsku dostali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Najlepszymi aktorkami konkursu zostały Ewelina Pacześniak i Maria Kulig. Za najlepszych aktorów uznano natomiast Dawida Winiarskiego i Mariusza Gotfryda. Zwycięskie zespoły teatralne otrzymały dyplomy, statuetki oraz nagrody książkowe ufundowane przez księgarnię „Halszka”.

dnia: 2008-03-30, autor: /WW/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj