Rekrutacja RODO

Nauczyciele oraz uczniowie tarnobrzeskiego "Kopernika" podzielili się krwią

Nauczyciele oraz uczniowie tarnobrzeskiego "Kopernika" tuż przed wakacjami z uśmiechem na ustach oddawali honorowo krew.

/pliki/zdjecia/kr11.jpgTuż przed zakończeniem roku szkolnego w tarnobrzeskim "Koperniku" odbyła się akcja honorowego oddawania krwi.
Rzeszowskie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadziło w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu kolejną w tym roku szkolnym akcję pobierania krwi, w której wzięli udział wszyscy chętni, pełnoletni uczniowie oraz pracownicy "Kopernika".

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej akcji za ich dar serca. Na pewno takie akcje będą powtarzane - mówi Tomasz Stróż, dyrektor tarnobrzeskiego "Kopernika".

W czasie akcji honorowego oddawania krwi do krwiobusa przyszło mnóstwo zainteresowanych oddaniem krwi. Nie brakowało uczniów, ale co najważniejsze także i samych nauczycieli, którzy chętnie przyłączyli się do całej inicjatywy.

Każdego roku w "Koperniku" jest przygotowywana taka inicjatywa i zawsze cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Zresztą w szkole prężnie działa koło honorowych dawców krwi. Na pewno w kolejnym roku szkolnym będą prowadzone podobne inicjatywy i nie skończy się tylko i wyłącznie na jednej akcji.

dnia: 2015-06-30, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj