Rekrutacja RODO

Klub z Anglii zainteresowany piłkarzem Siarki Tarnobrzeg

Na tygodniowe testy do Angielskiego Reading FC wyjedzie 17-letni piłkarz Siarki Tarnobrzeg, uczeń LO im. Mikołaja Kopernika, Fabian Woźniak.

/pliki/zdjecia/fa1.jpgJunior Siarki Tarnobrzeg Fabian Woźniak wylatuje na tygodniowe testy do Reading FC
Fabian jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, na za sobą nie tylko grę w zespole łódzkiej szkoły, ale także wyjazdy na turnieje. Podczas jednego z takich wyjazdów, do Hiszpanii na talencie Fabiana poznał się jeden z menażerów. Skontaktował się z wychowankiem Siarki Tarnobrzeg Mariuszem Kukiełką i Fabian szybko trafił do tarnobrzeskiego klubu.

- To dzięki Mariuszowi Kukiełce trafiłem do Siarki. Wiosną grałem w drużynie juniorów oraz w rezerwach występujących w klasie A. Szkoda, że z rezerwami nie udało się wywalczyć awansu. Teraz myślę o wlocie do Anglii, chciałbym zaprezentować się tam na tyle dobrze, żeby móc tam zostać na dłużej - powiedział nam Fabian przed wtorkowym popołudniowym treningiem.

Łodzianin grał w Siarce tylko przez pół roku, ale w tym czasie zdążył zaprezentować swój wielki talent. Jego ulubionymi klubami są Widzew Łódź oraz Manchester United.

Fabian wylatuje do Anglii 23 lipca i będzie przebywał w Reading FC (dziewiętnastym zespole Championship minionego sezonu) przez tydzień.

dnia: 2015-07-15, autor: /PISZ/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj