Rekrutacja RODO

Piosenka o Tarnobrzegu jest, wkrótce będzie teledysk

Piosenka już jest, teledysk będzie wkrótce. "Tarnobrzeg - Moje miasto” to tytuł piosenki o siarkowym grodzie, którą przygotowało tarnobrzeskie Studio Pro-Media.

Utworu, który powstał na zlecenie Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg, można już posłuchać na stronie internetowej telewizji, a także na stronie konkursu Wygraj Sukces. O Tarnobrzegu można też posłuchać przy fontannie na placu Bartosza Głowackiego.

Tekst piosenki napisała Elżbieta Buczyńska - kompozycja, aranżacja, instrumenty klawiszowe i programowanie to już dzieło Jarosława Piątkowskiego. Utwór zaśpiewali Dagmara Czechura, Monika Wilczyńska i Łukasz Sławiński, przy wsparciu chórku: Kamila Piątkowska, Emilka Piątkowska, Diana Ciecierska, Bożena Mazur, Danuta Piątkowska i Patryk Maślach.

- Właśnie przygotowujemy teledysk, który już wkrótce będzie można zobaczyć na naszej antenie - mówi Monika Zając z Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg.

dnia: 2011-02-02, autor: /ram/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj