Rekrutacja RODO

Spontaniczne reakcje

Bartosz Paliwoda

Bartosz Paliwoda uczeń klasy 2d Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Bardzo dobrze wypadła młodzież z klubów naszego regionu, startująca w ubiegły weekend w otwartych mistrzostwach województwa lubelskiego juniorów oraz młodzików w karate kyokushin w Nałęczowie.

Na szczególne słowa uznania zasłużyli przedstawiciele Tarnobrzega i Kolbuszowej, stając na najwyższym stopniu podium. Medale zdobywali też młodzi karatecy z Nowej Dęby.

- Rywalizacja w poszczególnych kategoriach wagowych i konkurencjach była bardzo zacięta. zawodnicy i zawodniczki w szczególny sposób przeżywali każdy start, reagowali bardzo spontanicznie. Silny doping rodziców i publiczności pozwolił im zebrać jeszcze większe siły, by wypaść jak najlepiej - stwierdził trener karateków z Tarnobrzega Ryszard Kiper.

W kumite młodzików, do 50 kg zwyciężył Marcin Jemioła z Klubu Karate Kolbuszowa, który w finale wygrał z Mateuszem Toroniem (KKK Nowa Dęba). W kumite juniorów młodszych, w kategorii do 70 kg trzeci był Kamil Szela (KKK Nowa Dęba), a w kategorii wagowej powyżej 70 kg trumfował Bartosz Paliwoda, natomiast trzecie miejsce zajął Filip Bąkiewicz (obaj TKKK Tarnobrzeg).dnia: 2006-11-06, autor: /PISZ/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj