Rekrutacja RODO

Studniówkowy szczyt w Tarnobrzegu

W Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu już w środę rozpoczęło się dekorowanie sal oraz holów na dzisiejszy bal studniówkowy. Także w tarnobrzeskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 trwało "wielkie malowanie” przed sobotnią studniówką.

Agnieszka Woźniak z tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika wraz ze swoją klasą dekorowała szkolny hol na pierwszym piętrze.

Tegoroczny sezon studniówkowy rozpoczął się tydzień temu. W ten weekend czeka nas jednak jego apogeum. Bawić się bowiem będzie zdecydowana większość maturzystów z Tarnobrzega, powiatu tarnobrzeskiego oraz Stalowej Woli. W ciągu dwóch dni odbędzie się aż piętnaście balów studniówkowych.

W Tarnobrzegu najwięcej przyszłych maturzystów bawić się będzie w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika. Wszyscy maturzyści z "Kopernika” od środy zdobią już sale lekcyjne, salę gimnastyczną oraz wszystkie szkolne hole. Końcowe efekty ich pracy będzie można podziwiać w dzisiejszy wieczór.

Uczniowie tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1, także zdobią szkolne hole oraz salę gimnastyczną na sobotni bal studniówkowym. Natomiast maturzyści z tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 będą się bawić na balu maturalnym w jednej z restauracji w Dwikozach.

Wybieramy Miss Studniówki

W tym roku po raz pierwszy wybieramy Miss Studniówki 2011. Konkurs Miss Studniówki 2011 na północnym Podkarpaciu ma jeden etap, w trakcie którego można wysyłać SMS-y na wybraną przez siebie kandydatkę. Każda z nominowanych dziewczyn ma przyporządkowany numer. Aby na nią zagłosować, należy na numer 71466 wysłać SMS o treści: PD.MISS.numer kandydatki (przykładowa treść SMS-a: PD.MISS.199). Głosowanie już trwa, a zakończy się w poniedziałek 28 lutego o godzinie 24. Cena SMS – 1,23 złotych z VAT. To Państwo wybiorą trzy najładniejsze maturzystki każdego z powiatów. Po dwie wicemiss otrzymają cenne nagrody rzeczowe, a trzy Miss Studniówki 2011 automatycznie trafią do grona finalistek konkursu Miss Polonia Podkarpacia 2011.

dnia: 2011-01-15, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj