Rekrutacja RODO

Szał studniówek w Tarnobrzegu

530 maturzystów oraz wielu zaproszonych gości bawiło się w sobotę na studniówce w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu na studniówce bawiło się 110 tegorocznych maturzystów.

530 maturzystów oraz zaproszonych gości bawiło się w sobotę na studniówce w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Czerwone podwiązki – obowiązkowy element stroju na studniówkowy bal.

Uśmiechnięci maturzyści wraz ze swoimi partnerami oraz partnerkami bawili się w sobotę na studniówkach w murach dwóch tarnobrzeskich szkół ponadgimnazjalnych: "Kopernika” oraz "Prymasówki”.

KAŻDA KLASA Z INNYM UKŁADEM

Kilka tygodni przygotowań i próba generalna pod okiem nauczycieli, dały rezultaty. W sobotę maturzyści z dziewięciu klas "Kopernika” wraz z osobami towarzyszącymi, odtańczyli tradycyjnego poloneza, rozpoczynając tym samym swój bal studniówkowy. Przyglądali im się nauczyciele i rodzice, a było co oglądać. Każda klasa przygotowała swój indywidualny układ taneczny.

Po polonezie przyszedł czas na podziękowania uczniów oraz wystąpienia: przedstawiciela rodziców, dyrektora szkoły Dariusza Bożka oraz przedstawicieli lokalnego samorządu, Wojciecha Malickiego, doradcy prezydenta Tarnobrzega ds. kontaktów z mediami i Dariusza Kołka, przewodniczącego rady miejskiej.

- Rozpoczynając bal studniówkowy od poloneza zdaliście taneczny egzamin swojego życia. Teraz życzę wam, abyście za 100 dni zdali, jak najlepiej maturę - powiedział Dariusz Bożek, dyrektor tarnobrzeskiego "Kopernika”.

Noc szaleństw na parkiecie rozpoczęto walcem, w którym maturzyści radzili sobie znakomicie. Uczniowie z "Kopernika” bawili się do białego rana. Na parkiecie dominowała mieszkanka najnowszych przebojów przeplatanych nieśmiertelnymi hitami, które serwował zgromadzonym znany lokalny zespół U.S.C.

SZALEŃSTWA NA PARKIECIE

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu studniówka odbywała się w szkole. Tutaj, także tradycji stało się zadość i bal rozpoczął się od poloneza. Po części oficjalnej 110 tegorocznych maturzystów bawiło się w pięknie przystrojonych wnętrzach szkoły do "białego rana”.

WYBIERAMY MISS STUDNIÓWKI

W tym roku po raz pierwszy wybieramy Miss Studniówki 2011. Konkurs Miss Studniówki 2011 na północnym Podkarpaciu ma jeden etap, w trakcie którego można wysyłać SMS-y na wybraną przez siebie kandydatkę. Każda z nominowanych dziewczyn ma przyporządkowany numer. Aby na nią zagłosować, trzeba pod numer 71466 wysłać SMS o treści: PD.MISS.numer kandydatki (przykładowa treść SMS-a: PD.MISS.199). Głosowanie już trwa, a zakończy się w poniedziałek 28 lutego o godzinie 24. Cena SMS – 1,23 złotych z VAT.

To Państwo wybiorą trzy najładniejsze maturzystki każdego z powiatów. Po dwie wicemiss otrzymają cenne nagrody rzeczowe, a trzy Miss Studniówki 2011 automatycznie trafią do grona finalistek konkursu Miss Polonia Podkarpacia 2011.

OBSZERNE RELACJE TYLKO U NAS

Uwaga! Każdy z uczestników tegorocznych studniówek może zgłosić swoją kandydatkę. Wystarczy tylko przysłać jej zdjęcia oraz krótką prezentację na adres internet@echodnia.eu. Kolejne prezentacje kandydatek już w najbliższy poniedziałek w serwisie WWW.ECHODNIA.EU/STUDNIOWKI.

Reporterzy Echa Dnia będą na każdym balu studniówkowym w naszym regionie. Tylko w naszej gazecie i na portalu ECHODNIA.EU znajdziecie tak obszerne fotorelacje z waszych studniówek.

dnia: 2011-01-16, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj