Rekrutacja RODO

Tarnobrzeska młodzież przeciw uzależnieniom

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu rozstrzygnięto konkurs "Źródła i następstwa uzależnień”.

Piotr Wałcerz, prezes Stowarzyszenia Bezpieczne Miasto Tarnobrzeg (pierwszy z prawej) wręcza jedną z nagród w konkursie "Źródła i następstwa uzależnień”.

Konkurs plastyczny oraz literacki został zorganizowany przez Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto Tarnobrzeg, Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnobrzegu. Na adres organizatorów wpłynęło 12 prac literackich i aż 64 prace plastyczne, które prezentowały, jak okropne są wszelkiego rodzaju uzależnienia.

Po zapoznaniu się z pracami konkursowymi jury postanowiło nagrodzić w konkursie literackim: Annę Chruślak (klasa 1e) z Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, Annę Błażuk ze Społecznego Gimnazjum imienia Małego Księcia Tarnobrzegu, Paulinę Sykutowską z Zespołu Szkół imienia Stanisława Staszica w Tarnobrzegu oraz Adriana Pałackiego ze Społecznego Gimnazjum imienia Małego Księcia w Tarnobrzegu.

W konkursie plastycznym pierwsze miejsce zajęła Magdalena Madej z Gimnazjum numer 2 w Tarnobrzegu, drugie miejsce zajęła Jadwiga Krakowiak z Gimnazjum numer 2 w Tarnobrzegu, a trzecie miejsce zajęła Małgorzata Łukaszek (klasa 3b) z Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika.

dnia: 2010-10-24, autor: /gli/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj