Rekrutacja RODO

Władza przegrała

Rozumiem, że pchnięcie kulą może być męczące, ale że siatkówka, to nie wiedziałem-stwierdził w przerwie meczu Maciej Jugo, naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta w Tarnobrzegu. W piątek przedstawiciele magistratu stoczyli zaciętą siatkarską potyczkę z reprezentacją Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnobrzegu. Mecz siatkówki był jedną z imprez zorganizowanych przez tarnobrzeski "ogólniak" z okazji dnia patrona tej placówki.

Reprezentacja pod okiem trenera Mieczysława Żarnowskiego za swoich przeciwników miała zespół Urzędu Miasta. Urzędników, których na co dzień widujemy w garniturach, tym razem mogliśmy obserwować w krótkich spodenkach, koszulach i sportowych butach. Honoru tarnobrzeskich władz dzielnie bronili: Janusz Chabel- kierownik Ośrodku Sportu i Rekreacji "Wisła", Maciej Jugo- naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta, Andrzej Dróbkowski- trener siatkarek "Siarki", Bogusław Uchański- naczelnik Wydziału Oświaty UM, Robert Rydzik- Straż Miejska i Maksymilian Czech-Wydział Zamówień Publicznych UM.

Chociaż urzędnicy walczyli dzielnie, musieli uznać wyższość uczniów "ogólniaka", którzy cały mecz wygrali 3:1,a sety 25:19,25:22,18:25 i 25:17, przy czym najbardziej zacięty był ostatni set. Na niewiele zdały się celne zbicia Uchańskiego i dobre wystawienia szkoleniowca tarnobrzeskich siatkarek. Tryumfowali licealiści wskładzie: Piotr Szlachetka (kl.4g),Kamil Sołtykiewicz (4f),Max Pendlowski (4a),Jakub Kapuśniak (4a),Krzysztof Zbyrad (4e),Marcin Glinka (4e) oraz Kamil Bartłomiejak (3e). 

dnia: , autor: , źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj