Rekrutacja RODO

Włoska Wymiana

Od 27 kwietnia do 2 maja młodzież z tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika gościła u siebie delegację rówieśników z Cammaraty na Sycylii.

Zdjęcie 1

Program wizyty obfitował w liczne atrakcje. Młodzi Włosi mieli okazję zobaczyć obóz koncentracyjny w Oświęcimiu oraz stary Kraków i Sandomierz. Zwiedzili także Muzeum Historyczne m. Tarnobrzega oraz złożyli wizytę prezydentowi miasta, Janowi Dziubińskiemu. - Nasi goście są u nas z rewizytą - mówi opiekunka tarnobrzeskich licealistów Beata Dul.

- Na przełomie lutego i marca to my byliśmy w słonecznej Sycylii. Nasza współpraca układa się wspaniale, myślę więc, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję się spotkać.

Ponieważ była to wymiana polsko - włoska, młodzież porozumiewała się w uniwersalnym języku angielskim.

dnia: , autor: mżb, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj