Rekrutacja RODO

Ania Urban w finale "Ośmiu Wspaniałych"

Dnia 16.04.2010r. w Warszawie odbyły się przesłuchania do II etapu Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Naszą szkołę i miasto Tarnobrzeg reprezentowała uczennica klasy 3d Anna Urban. Wyniki konkursu będą ogłoszone podczas finałowej gali 13.06.2010r w Wałbrzychu.

W trakcie pobytu w Warszawie Anna Urban wraz z opiekunem p. prof. Ewą Wnuk-Powierżą oraz naczelnikiem oświaty p. Bogusławem Uchańskim i p. Markiem Łysiakiem - reprezentantem Kapituły Klubu Ośmiu Wspaniałych w Tarnobrzegu, w imieniu własnym i całej naszej społeczności szkolnej zapalili znicze przed Pałacem Prezydenta, składając hołd Lechowi i Marii Kaczyńskim i wszystkim poległym w katastrofie lotniczej 10.04.2010r. pod Smoleńskim.




Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj